Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Sicienko

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sicienku poszukuje kandydatów do świadczenia usług

Utworzono dnia 22.03.2023

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sicienku poszukuje kandydatów do świadczenia usług opieki wytchnieniowej w ramach realizowanego resortowego programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „OPIEKA WYTCHNIENIOWA” – edycja 2023 oraz do świadczenia usług asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej  w ramach realizowanego resortowego programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ”–edycja 2023.

Charakter umowy: umowa zlecenie

      Udzielane wsparcie odbywać się będzie w miejscu zamieszkania osoby zakwalifikowanej do udziału w programie na terenie gminy Sicienko i polegać będzie na świadczeniu tzw. opieki wytchnieniowej dla członków rodzin i opiekuna dorosłej osoby niepełnosprawnej w stopniu znacznym lub pomocy w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym w przypadku asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej.

      Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku opiekuna proszone są o zgłoszenie się osobiście do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sicienku, ul. Sportowa 2, 86-014 Sicienku lub kontakt telefoniczny: 52 311-74-27 , 52 311-74-29 lub mailowy:gopssicienko@gopssicienko.pl.

 

Zegar