Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Sicienko

Pracownicy

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sicienku

Lucyna Nowakowska

tel. 52 31 17 423

 l.nowakowska@gopssicienko.pl

 

Główna Księgowa Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sicienku

Jolanta Bzdawka

tel. 52 31 17 474

j.bzdawka@gopssicienko.pl

 

Imię i nazwisko pracowników

Zakres wykonywanych prac

Magdalena Trela

Inspektor

tel. 52 31 17 429

m.trela@gopssicienko.pl

 

płace, umowy-zlecenia, ZUS pracowników i świadczeniobiorców, dodatki mieszkaniowe, dodatki energetyczne, stypendia i zasiłki szkolne

Barbara Drojma

Inspektor

tel. 52 31 17 471

b.drojma@gopssicienko.pl

 

zasiłek rodzinny oraz dodatki do zasiłku rodzinnego, świadczenia opiekuńcze, jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia się dziecka, świadczenie rodzicielskie, fundusz alimentacyjny i zaliczka alimentacyjna, świadczenie wychowawcze 500+, program „Czyste Powietrze”, dodatek osłonowy

Iwona Gołata

Podinspektor

tel. 52 31 17 472

i.golata@gopssicienko.pl

zasiłek rodzinny oraz dodatki do zasiłku rodzinnego, świadczenia opiekuńcze, jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia się dziecka, świadczenie rodzicielskie, fundusz alimentacyjny i zaliczka alimentacyjna, świadczenie wychowawcze 500+, program „Czyste Powietrze”, dodatek osłonowy

Aleksandra Gwizdała

Pomoc administracyjna

tel. 52  31 17 475

a.gwizdala@gopssicienko.pl

 

świadczenia za zakwaterowanie i wyżywienie obywateli Ukrainy, dodatek osłonowy

 

Pracownicy socjalni:

 

Imię i nazwisko pracownika socjalnego

             Numer telefonu, adres e-mailowy

Miejscowości wchodzące w skład rejonu działania

pracownika socjalnego

Magdalena Krause

Pracownik socjalny

tel. 52 31 17 427

m.krause@gopssicienko.pl

Dąbrówka Nowa, Dąbrówczyn, Gliszcz, Nowaczkowo, Sicienko, Sitno, Smolary, Trzciniec, Wojnowo, Zielonczyn

 

Mirella Kryszewska

Starszy specjalista pracy socjalnej

tel. 52 31 17 424

m.kryszewska@gopssicienko.pl

Łukowiec, Murucin, Osowa Góra, Słupowo, Teresin, Wierzchucinek, Wierzchucice

Irena Patuła

Specjalista pracy socjalnej

tel. 52 31 17 428

i.patula@gopssicienko.pl

Chmielewo, Goncarzewy, Janin, Kamieniec, Kasprowo, Kruszyn, Kruszyniec, Piotrkówko, Strzelewo, Ugoda, Zawada

Wiesława Strzelecka

Specjalista pracy socjalnej

tel. 52 31 17 426

w.strzelecka@gopssicienko.pl

Marynin, Osówiec, Pawłówek, Samsieczno, Trzemiętowo, Trzemiętówko

 

Arleta Miętkiewicz/ Kamila Wróblewska

Pracownik socjalny

tel. 52 31 17 425

a.mietkiewicz@gopssicienko.pl

k.wroblewska@gopssicienko.pl

Mochle, Mochełek, Nowa Ruda, Szczutki

 

Asystent rodziny:

 

Renata Remus

tel. 783135520

e-mail: r.remus@gopssicienko.pl

                     

Opiekunki środowiskowe:

                                                                     

Wiesława Jeńczyk

                                                                      Elżbieta Zasada

 

Zegar