Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Sicienko

Nabór wniosków w ramach projektu „Granty PPGR”

Utworzono dnia 18.10.2021

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sicienku zaprasza do wzięcia udziału w programie ogłoszonym przez Centrum Projektów Cyfrowa Polska, którego celem jest wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego i dostępu do Internetu. W ramach udziału w ww programie Gmina Sicienko może uzyskać dofinasowanie na:

a) sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiających pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami,

b) ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego,

c) usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu, w przypadku gdy opiekun prawny w oświadczeniu wskaże na brak możliwości zapewnienia usługi dostępu do Internetu.

Zakupiony sprzęt komputerowy będzie własnością Gminy Sicienko i udostępniony zostanie nieodpłatnie rodzicom, opiekunom prawnym lub pełnoletnim uczniom na podstawie umowy użyczenia na czas nauki ucznia w szkole. Rodzic, opiekun prawny lub pełnoletni uczeń szkoły średniej będzie zobowiązany przyjąć odpowiedzialność materialną za jego utratę bądź uszkodzenie, które nie będzie objęte warunkami gwarancji. Szczegółowe informacje na temat programu znajdziecie Państwo pod linkiem poniżej:

https://sicienko.pl/aktualnosc-2449-nabor_wnioskow_w_ramach_projektu_granty.html

Zegar