Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Sicienko

Program "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu i sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi"

Utworzono dnia 26.10.2021

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju PFRON realizuje od początku kwietnia br. Moduł IV programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”. Uprzejmie przypominam, że wnioski w tym zadaniu są przyjmowane przez Oddziały wojewódzkie Funduszu do dnia 2 listopada 2021 roku. Moduł IV jest adresowany do samorządów powiatowych i gminnych, które w związku z sytuacją epidemiczną realizują dodatkowe wsparcie dla osób niepełnosprawnych lub ich otoczenia. Szczegółowe informacje tej sprawie (treść programu i kierunków działań oraz formularz druku wniosku) znajdują się na stronie internetowej Funduszu pod linkiem:

https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/programy-i-zadania-real/pomoc-osobom-niepelnosprawnym-poszkodowanym-w-wyniku-zywiolu-lub-sytuacji-kryzysowych-wywolanych-chorobami-zakaznymi/

Zegar